KONST / Litografier / Färglitografi 14502002
nr 1450 2002
Färglitografi
Daniel Stålbrand, Söder Mälarstrand, Stockholm. Signerad PT. Färglitografi, bildmått: 32x41cm. Bladets mått: 47x54cm. Oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:15:14
10/2 21:54:23
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm